Telenor bygger 5G. Varsel om nedetid!

Telenor bygger 5G. Varsel om nedetid!

Nå oppgraderes mobilnettet slik at flere får tilgang til 5G og bedre kapasitet på 4G. Oppgraderingen skjer ved at basestasjonene oppgraderes. I området denne basestasjonen dekker, vil det under oppgraderingen være lavere kapasitet og i perioder ingen dekning. Dette gjelder kun i områder der en ikke har overlappende dekning fra annen basestasjon.

Det pågår nå arbeid på en basestasjon i ditt område som er forventet ferdig 5.12.2025. Arbeidet har referansenummer: 48528

Under er et kartutsnitt av området som vil kunne oppleve periodevis redusert kvalitet eller manglende dekning i forbindelse med arbeidet.

Telenor varsler kunder som har tjenestene tråløst bredbånd og abonnement på mobil direkte, dersom de forventer at de mister dekningen på registrert adresse.

Deksningskart Telenor - Klikk for stort bilde